Kane’as pasižymėjo iš savo aikštės pusės, „Bayern“ pelnė 8 įvarčius per kėlinį

Bayern Munchen twitter nuotr.

Triuškinančią pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“. Jie savo aikštėje nušlavė „Darmstadt“ vienuolikę rezultatu 8:0.

Išskirtiniu rezultatu pasibaigusiose rungtynėse visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Tačiau įvykių netrūko ir pirmoje mačo dalyje. „Bayern“ žaidėjas Joshua Kimmichas jau 4 minutę gavo raudoną kortelę. Į tai priešininkai atsakė dvejomis Klauso Gjasulos ir Matej Maglicos raudonomis kortelėmis.

Visus 8 įvarčius MIuncheno komanda mušė nuo 51 iki 88 minutės. Harry Kane’as pelnė 3, Leroy’us Sane ir Jamalas Musiala – po 2, Thomasas Mulleris pridėjo 1.

Įspūdingiausias rungtynių momentas užfiksuotas 69 minutę – Kane’as 5 rungtynių įvartį pelnė smūgiu iš savo aikštės pusės.

„Bayern“ su 23 taškais po 9 rungtynių pirmauja Bundelygoje. Tiesa, tašku atsiliekantys Leverkūzeno „Bayer“ yra sužaidę 1 rungtynėmis mažiau.