„Bucks“ išliko nenugalėti, „Celtics“ sumetė 27 tritaškius

Jaylenas Brownas (Celtics Twitter nuotr.)

Milvokio „Bucks“ (9-0) išliko vienintele nenugalėta Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komanda.

Savo lyderį pailsinusi Milvokio ekipa namuose 108:94 susitvarkė su Oklahomos „Thunder“ (4-5).

Šįsyk „Bucks“ pasirinko neleisti į aikštę Giannio Antetokounmpo. Vid. po 32,6 taško metantis graikas iki šiol buvo sužaidęs visas 8 rungtynes.

9 pergalėmis NBA sezoną pradėję „Bucks“ fiksuoja geriausią sezono startą klubo istorijoje ir visoje lygoje nuo 2015 m. Tada „Golden State Warriors“ kovas pradėjo 24 pergalėmis.

Nugalėtojams Brookas Lopezas per 24 minutes surinko 25 taškus (6/7 dvit., 4/9 trit., 1/1 baudų), 3 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Svečių gretose Shai Gilgeous-Alexanderis per 32 minutes pasižymėjo 18 taškų (7/15 dvit., 0/1 trit., 4/5 baudų), 3 rezultatyviais perdavimais ir 1 atkovotu kamuoliu.

„Bucks“: Brookas Lopezas 25, Graysonas Allenas 19, Jevonas Carteris 18, Jordanas Nwora 12.
„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 18, Joshas Giddey 15, Jeremiah Robinsonas 12.

Tuo metu Bostono „Celtics“ (6-3) savo varžovus skandino tritaškiais. Bostono ekipa išvykoje 133:118 nugalėjo Niujorko „Knicks“.

„Celtics“ išmetė net 51 tritaškį, o pataikė – 27 (53 proc.). Pirmoje pusėje svečiai pataikė 13 iš 27, o antroje – 14 iš 24 tritaškių.

Jaysonas Tatumas ir Jaylenas įsviedė po 6 tolimus metimus, o Samas Hauseris pridėjo penkis ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą – 17 taškų.

27 tritaškiai – „Celtics“ rekordas reguliariojo sezono mače. Tuo pačiu tai yra ir „Knicks“ gynybos antirekordas.

Nugalėtojams Brownas per 37 minutes surinko 30 taškų (6/8 dvit., 6/11 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ gretose labiausiai išsiskyrė Juliusas Randle’as, kuris per 40 minučių pasižymėjo 29 taškais (7/12 dvit., 3/7 trit., 6/6 baudų), 9 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

„Knicks“: Juliusas Randle’as 29, R.J. Barrettas 27, Jalenas Brunsonas 22 (10 rez. perd.), Isaiah Hartensteinas (14 atk. kam.) ir Derrickas Rose’as po 10.
„Celtics“: Jaylenas Brownas 30, Jaysonas Tatumas 26 (6/13 trit.), Samas Hauseris 17 (5/8 trit.), Malcolmas Brogdonas 14.