Brunsono sugrįžimo įkvėpta „Knicks“ ir antrą kartą apgynė namų sienas

Jalenas Brunsonas (Scanpix nuotr.)

Pirmame kėlinuke traumą gavęs, tačiau po rungtynių pertraukos ant parketo grįžęs Jalenas Brunsonas įkvėpė savo komandą pergalei antrose NBA Rytų konferencijos pusfinalio dvikovoje.

Antroje rungtynių pusėje spurtavę Niujorko krepšininkai pasiekė pergalę 130:121 ir serijoje pirmauja 2-0.

Pirmo ketvirčio pabaigoje keitimo pasiprašęs Brunsonas paliko aikštę į ją sugrįžo per apšilimą didžiosios pertraukos metu, taip sukeldamas Niujorko gerbėjų šėlsmą tribūnose ir „MVP“skanduotes.

Prieš tai keturiuose mačuose paeiliui 40 taškų ribą pasiekęs „Knicks“ lyderis antroje mačo dalyje suvertė 24 iš savo iš viso pelnytų 29 taškų.

Jam puikiai talkino OG Anunoby, kuris surinko 28 taškus, tačiau trečio kėlinuko pabaigoje patyrė šlaunies raumens traumą. Donte DiVincenzo taip pat surinko 28 taškus.

„Knicks“ savo gretose neturi net trijų svarbių žaidėjų, kuriems sezonas jau yra baigtas – Julius Randle’o, Bojano Bogdanovičiaus ir Mitchello Robinsono.

Dėl aptrupėjusios rotacijos antrą mačą paeiliui visas 48 minutes ant parketo praleidęs Joshas Hartas prie pergalės pridėjo 19 taškų. 15 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ komandai Tyresae’as Haliburtonas įmetė 34 taškus (7/11 trit.) ir pridėjo 9 rezultatyvius perdavimus. Nuo suolo kilęs Obi Toppinas pridėjo 20, Andrew Nembhardas – 15, Pascalis Siakamas – 14. TJ McConnellis surinko 10 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Niujorko žaidėjai po dviejų ketvirčių atsiliko 10 taškų skirtumų, tačiau trečiąjį laimėjo net 36:18. Šeimininkai kovą dėl kamuolių rungtynėse laimėjo 44:34. Abi komandos sėkmingai atakavo iš toli. Indianapolio komandos krepšininkai pataikė 15 tritaškių iš 34 (44,1 proc.), o „Knicks“ – 14 iš 30 (46,7 proc.).

Trečios ir ketvirtos serijos rungtynės bus žaidžiamos Indianapolyje.