Brolių Porterių akistatoje – galingas Jokičiaus trigubas dublis ir sunki „Nuggets“ pergalė

Scanpix nuotr.

Denverio „Nuggets“ panaikino 22 taškų atsilikimą ir 125:119 palaužė Toronto „Raptors“ ekipą.

Nikola Jokičius suvertė 35 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų. Jo sąskaitoje – jau 21 trigubas dublis sezone ir 126 karjeroje.

Skirtingose aikštės pusėse susikovė broliai – Jontay Porteris „Raptors“ komandai pelnė 14, taip sužaisdamas rezultatyviausią karjeros mačą lygoje, o Michaelas Porteris Denverio komandai surinko 19 taškų ir 8 atkovotus kamuolius. Iki šiol broliai NBA tarpusavy nebuvo susitikę.

Antro ketvirčio pabaigoje svečių iš Kanados persvara buvo pasiekusi 22 taškus, tačiau jau po trijų kėlinukų pranašumas buvo ištirpęs iki 5 taškų – 93:98.

Toronto komandos strategas Darko Rakovičius po rungtynių pripažino, kad 20 taškų persvara lygos rungtynėse dar negarantuoja pergalės.

„NBA rungtynėse gali pirmauti ar atsilikinėti 20 taškų ir tai niekada nereiškia, kad mačo nugalėtojas aiškus. Žinojau, kad po rungtynių pertraukos jie išeis daug agresyvesni. Tai yra puiki mokomoji medžiaga mums, kaip tvarkytis su tokiomis situacijomis.“

Jamalas Murray nugalėtojams pridėjo 26 taškus ir 12 rez. perdavimų, o Aaronas Gordonas – 19 taškų.

Toronto ekipai RJ Barrettas įmetė 26 taškus, sugriebė 7 kamuolius ir išdalino 9 rez. perdavimus. Kelly Olynikas pridėjo 24 taškus, Gradey Dickas – 17, o Bruce’as Brownas – 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Nuggets“ pergalių skaičiumi (45) pasivijo Oklahomos „Thunder“ komandą ir vakaruose žengia antroje vietoje. „Raptors“ lieka su 23 pergalėmis ir rytuose yra 12-ti, nuo įkrintamųjų zonos atsilikdami 6 pergalėmis.