Broliško finalo nebus: silpnesnis pogrupis su vyresniuoju Alekna atvėrė duris Gudžiui

Mykolas Alekna ir Andrius Gudžius (Scanpix nuotr.)

23-ejų Martynui Aleknai nepavyko pasekti brolio Mykolo pėdomis ir patekti į Europos lengvosios atletiko čempionato finalą.

Penktadienį B grupėje Martynas geriausiu bandymu diską numetė 61,18 m ir savo pogrupyje liko 10.

Iš B grupės į finalą pateko penkti sportininkai. Pirmą vietą užėmė 65,64 m diską nsukraidinęs slovėnas Kristjanas Čehas, antras liko švedas Danielis Stahlis, įrankį numetęs 63,79 m.

Elitiniams metikams už nugaros liko, bet į finalą taip pat pateko Shaquille’as Emanuelsonas (63,36 m), lenkas Oskaras Stachnikas (62,52 m) ir vokietis Mika Sosna (62,07 m).

Silpnesnis B pogrupis duris į finalą atvėrė Andriui Gudžiui, kuris A grupėje liko šeštas. Iš A grupės į finalą žengė 7 sportininkai, įskaitant ir geriausiai tarp visų penktadienį pasirodžiusį Mykolą Alekną, jau pirmuoju mėginimu diską numetusį 67,5 m.