Brolį atleidęs Parkeris patvirtino pažengusias derybas su Herbertu

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Tony Parkeris (Scanpix nuotr.)

Savo brolį TJ iš Vilerbano ASVEL komandos vyr. stratego pareigų atleidęs Tony Parkeris teigė, jog norėtų jau pirmadienį matyti Gordoną Herbertą atsilaisvinusioje vietoje.

TJ Parkeriui atleidimo lapelis įteiktas penktadienį.

Dieną prieš ASVEL iššvaistė turėtą 18 taškų pranašumą prieš „Fenerbahče“ ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš tiek pat galimų Eurolygoje.

„Atėjo laikas pokyčiams, – „Le Progres“ tinklapiui sakė Parkeris. – Tai lėmė prasti rezultatai, klubas patyrė kelis nepriimtinus pralaimėjimus. Aš esu kantrus žmogus, su Zvezdanu Mitrovičiumi irgi išsiskyrėme tik po pusantrų metų ir dėl to, jog žaidėjai nenorėjo žaisti vadovaujant jam. Šį kartą priežastys buvo kitos“.

Dar prieš pralaimėjimą „Fenerbahče“ pradėjo sklisti gandai, jog ASVEL yra nusitaikiusi į su Vokietijos rinktine pasaulio čempionu tapusį specialistą Herbertą.

„Kalbėjausi su Sergio Scariolo ir Gordonu Herbertu, kuris būtų mūsų pirmasis pasirinkimas. Su Andrea Trinchieri niekad nešnekėjome. Dabar laukiame Vokietijos federacijos pritarimo. Jeigu viskas pasiseks, Herbertą su mumis norėtume matyti jau pirmadienį. Manau, kad viskas bus gerai“, – teigė Parkeris.

Pasidalinti