Bręsta sensacija? „Heat“ tėškė antrą antausį „Bucks“

Jimmy Butleris (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Nors prieš seriją Majamio „Heat“ daug ekspertų simpatijų nesulaukė, tačiau įrodinėja, jog lengvai favoritų nepaleis.

Erico Spoelstros auklėtiniai namuose 121:99 sutriuškino geriausią reguliariojo sezono komandą Milvokio „Bucks“.

Serijoje iki keturių pergalių Majamio ekipa išsiveržė į priekį 2-1. Kitas mačas taip pat vyks Majamyje.

„Bucks“ antrame mače iš eilės verčiasi be savo vedlio Giannio Antetokounmpo, kuris gydosi apatinės nugaros dalies sumušimą.

„Heat“ traumų problemos paūmėjo. Pirmajame mače ekipa neteko ranką susilaužiusio Tylerio Herro, o šiąnakt šiurpią traumą patyrė Victoras Oladipo.

Oladipo veržėsi krepšio link, tačiau nesėkmingai sustatė kojas, paslydo ir tėškėsi ant žemės. Krepšininkas iškart susiėmė už kairiojo kelio ir nesikėlė nuo parketo. Dėl traumų ne vieną sezoną praleidęs 30-metis į aikštę nebegrįžo.

Oladipo vidurkiai šį sezoną siekia 10,5 taško, 3 atkovotus kamuolius ir 3,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Heat“ į atkrintamąsias pateko įveikę įkrintamųjų barjerą. Majamio ekipa pralaimėjo pirmąjį mačą, tačiau vėliau laimėjo antrąjį ir užsitarnavo žemiausią – aštuntą – vietą Rytuose.

Nugalėtojams Jimmy Butleris per 28 minutes surinko 30 taškų (8/15 dvit., 4/4 trit., 2/3 baudų), 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ ekipoje Khrisas Middletonas per 34 minutes pasižymėjo 23 taškais (5/9 dvit., 3/5 trit., 4/5 baudų), 5 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

„Heat“: Jimmy Butleris 30, Duncanas Robinsonas 20, Kyle’as Lowry 15, Bamas Adebayo ir Calebas Martinas po 12.
„Bucks“: Khrisas Middletonas 23, Jrue Holiday 19, Graysonas Allenas 14, Patas Connaughtonas 11.