Brazdeikis – apie finalo ketvertą ir savo poziciją „Olympiacos“: „Sunku sėdėti“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Eriko Ovčarenko/BNS nuotr

Daug šansų Pirėjo „Olympiacos“ šį sezoną negavęs Ignas Brazdeikis prieš Eurolygos finalo ketvertą prabilo apie savo vietą komandoje ir iš komandos draugų sukauptas pamokas.

Prieš pat sezoną Kauno „Žalgirį“ dėl galimybės atstovauti Eurolygos vicečempionams palikusio Lietuvos rinktinės nario etapas Graikijoje tikrai nėra rožėmis klotas.

Ir taip retai žaidęs 25-erių gynėjas jau kurį laiką apskritai nepasirodo ant parketo – paskutinį kartą į aikštelę Brazdeikis išbėgo balandžio 26 d., pirmosiose ketvirtfinalio serijos su „Barcelona“ rungtynėse.

Nuo to laiko NBA žaidęs lietuvis ne tik nežaidė Eurolygoje, bet ir nebuvo įtrauktas į „Olympiacos“ paraišką Graikijos čempionato atkrintamosioms.

Ir pats lietuvis pripažįsta, jog prisijungdamas prie „Olympiacos“ tikėjosi kiek kitokio vaidmens klube.

„Sunku sėdėti ant suolo, nes jaučiu, kad tikrai galiu daryti skirtumą rungtynėse. Tačiau stengiuosi mokytis iš šio proceso. Šioje komandoje yra daug veteranų, tad tiesiog stebiu, kaip jie mato šį žaidimą, ir stengiuosi iš jų mokytis.

Mūsų pozicijos su Kostu Papanikolaou yra panašios. Iš jo daugiausiai išmokau kantrybės. Jis žaidžia su labai daug kantrybės, tačiau tai ateina su patirtimi. Stengiuosi to išmokti ir pats, matau, kaip jis skaito žaidimą. Visa tai man leidžia papildyti savo arsenalą“, – kalbėjo Brazdeikis.

Paklaustas apie tai, ar sulaukia palaikymo iš komandos draugų, Brazdeikis teigė besijaučiantis pilnaverčiu „Olympiacos“ komandos nariu.

„Šio klubo rūbinė yra nuostabi. Labai džiaugiuosi galėdamas būti viso to dalimi. Visi vyrukai yra labai šaunūs ir malonūs. Dabar jaučiuosi esantis šeimos dalimi, leisti laiką su visais šiais žmonėmis yra ypatinga. Per šį trumpą laiką supratau, kas yra ta „Olympiacos“ kultūra“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės narys.

Skirtingai nei Graikijos čempionate, kur apskritai nėra įtrauktas į atkrintamųjų paraišką, Brazdeikis turi teorinių vilčių išbėgti į aikštelę Eurolygos finalo ketverte. Tiesa, jos į rotacijos pabaigą nublokštam ir mėnesį nežaidusiam lietuviui atrodo miglotos.

„Nekantrauju pamatyti, kaip viskas vyks rytoj. Būti čia yra labai gera. Arenoje neabejotinai juntama labai specifinė atmosfera. Šis savaitgalis bus beprotiškai intensyvus. Visos komandos čia atvyko demonstruodamos geriausią formą. Džiaugiuosi čia būdamas, kol kas neturiu jokių skundų. Miestas mumis labai gerai pasirūpina“, – teigė Brazdeikis.

Praeitas finalo ketvertas vyko Kaune, o Pirėjo „Olympiacos“ prieš Brazdeikio akis paskutinėmis sekundėmis finale nusileido Madrido „Real“ krepšininkams.

„Viskas susivedė į paskutinę minutę ir paskutinį metimą. Nuoširdžiai maniau, kad „Olympiacos“ laimės, galvojau, kad jie to pernai nusipelnė, tačiau vieneriose rungtynėse, o ne serijoje, viskas gali pasisukti labai nenuspėjamai“, – kalbėjo lietuvis, netrukus pridėjęs, jog pagrindiniu Georgioso Bartzoko koziriu finalo ketverte turėtų būti kitas buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas.

„Matau, kaip jis dirba gynyboje treniruočių metu. Tai yra kažkas tokio. Jo IQ, judėjimas po užtvarų ir situacijų skaitymas puolime yra aukščiausios klasės“, – teigė Brazdeikis.

Pasidalinti