Brazdeikio ir Motiejūno susirėmime – dramatiška atomazga

Olympiacos - Monaco (Monaco Basket nuotr.)

Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ ekipa įveikė Donato Motiejūno komandą ir tobulą dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pergale.

Ketvirtadienio vakarą Georgioso Bartzoko auklėtiniai po dramatiškos kovos „Monaco“ krepšininkus įveikė 75:73.

Dar likus pusei minutės iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus 69:69, tačiau tuomet tritaškį „Olympiacos“ gretose smeigė Shaquille’as McKissicas. Nors po Mike’o Jameso tolimo metimo „Monaco“ dar pavyko priartėti per tašką, laiko pergalei ar bent pratęsimui Saša Obradovičiaus komandai neliko.

Praeitose rungtynėse savo vietą Nazui Mitrou-Longui rotacijoje užleidęs Ignas Brazdeikis ją susigrąžino, tačiau jo naudingumas ir vėl buvo minusinis.

Buvęs žalgirietis aikštėje praleido pusseptintos minutės, prametė 2 dvitaškius ir tritaškį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir finišavo su -2 naudingumo balais.

Motiejūnas aikštelėje praleido 19 minučių, pelnė 9 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

„Olympiacos“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Isaiah Canaanas pelnė 16 taškų, Alexas Petersas pridėjo 14.

Keturias pergales iš eilės iškovoję graikai artėjančią dvigubą Eurolygos savaitę kausis su „Barcos“ ir „Baskonia“ ekipomis, du pralaimėjimus paeiliui patyrusi „Monaco“ bandys reabilituotis prieš „Baskonia“ ir „Panathinaikos“.