Bolonijoje – nesustabdomas Shengelia ir pratęsta „Virtus“ pergalių serija

Virtus Segafredo Bologna twitter nuotr.

Bolonijos „Virtus“ komanda namuose priėmė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus ir pratęsė savo pergalių seriją iki 5. Dėka spurto antroje rungtynių pusėje, pasiekta pergalė –93:81.

Iki šio susitikimo „Virtus“ buvo iškovoję 4 pergales iš 5 galimų. Vienintelį pralaimėjimą Bolonijos ekipa patyrė pirmajame Eurolygos ture, rungtynėse su Kauno „Žalgiriu.“ Stambulo ekipa sezoną pradėjo 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais.

Prieš rungtynes „Virtus“ klubo prezidentas Massimo Zanetti įteikė Tornikei Shengeliai Eurolygos naudingiausio mėnesio žaidėjo apdovanojimą.

Shengelia galingai pradėjo rungtynes ir padėjo savo komandai laimėti pirmą kėlinuką– 20:18.

Antrasis kėlinukas priklausė Rodrigui Beaubois vedamiems Stambulo krepšininkams. Prancūzas iki pertraukos surinko 15 taškų (3/4 trit.) ir padėjo komandai išsiveržti į priekį – 41:45. Šeimininkų komandoje rezultatyviausiai žaidė Marco Belinelli – 11.

Antroje rungtynių pusėje Shengelios, Belinellio ir Bryanto Dunstono vedami „Virtus“ krepšininkai atitūko – 73:63, likus žaisti 7 minutes. Stambulo krepšininkams intrigos atkurti nepavyko ir Bolonijos komanda iškovojo užtikrintą pergalę – 93:81.

Nesustabdomai rungtyniavo ir paraišką antram naudingiausio mėnesio žaidėjo titului pateikė Shengelia. Kartvelas pelnė 19 taškų (9/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo net 12 varžovų pražangų.

Belinelli pridėjo 17 taškų (3/3 trit.), Dunstonas 14 (7/8 dvit.), Jaleenas Smithas 12, O Jordanas Mickey – 10 taškų.

Stambulo komandoje rezultatyviausiai žaidė Beaubois – 17 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit.). SHane’as Larkinas įmetė 16 (3/7 dvit., 1/4 trit.), Ante Zizičius 15 (6/7 dvit.), o Willas Clyburnas – 10 taškų.

„Anadolu Efes“ rungtynėse atliko tik 10 rezultatyvių perdavimų, kai „Virtus“ – 22. Italai taip pat geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių – 32:25.

Kitą ketvirtadienį „Virtus“ Madride susikaus su „Real“, o „Anadolu Efes“ namuose priims „Žalgirį“