Blankus Giedraitis su „Crvena Zvezda“ pralaimėjo prieš „Virtus“

Virtus Segafredo Bologna twitter nuotr.

Roko Giedraičio „Crvena Zvezda“ išvykoje pralaimėjo prieš Bolonijos „Virtus“ rezultatu 85:79.

„Virtus“ jau pirmajame kėlinuke susikūrė dviženklį pranašumą – 26:15. Tragiškai iš toli atakavę „Crvena Zvezda“ išlygino žaidimą, bet priartėti prie varžovų nesugebėjo.

Į lemiamą spurtą ketvirtajame kėlinuke kilę serbai, po Milošo Teodosičiaus tritaškio, sumažino skirtumą iki 4 taškų – 72:76. Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinuko minutei, Tornike Shengelia pataikė dvitaškį, tačiau kitos varžovų atakos metu buvo nubaustas nesportine pražanga. Shabazas Napieras sumetė baudas, tačiau tada suklydo išmesdamas kamuolį iš užribio Giedraičiui.

„Crvena Zvezda“ bandė gelbėtis pražangomis, bet „Virtus“ išlaikė pranašumą ir šventė trečią pergalę paeiliui. Italijos komanda vienintelį pralaimėjimą patyrė pirmajame ture, kai juos Bolonijoje įveikė „Žalgiris“.

Serbijos ekipai, priešingai, po pergalės pirmajame ture prieš ASVEL, tai buvo jau trečia nesėkmė.

Rokas Giedraitis sužaidė blogiausias sezono rungtynes. Lietuvio sąskaitoje 6 taškai, 2 taiklūs metimai iš 8 ir 0 naudingumo balų.

„Virtus“ gretose rezultatyviausiai žaidė 3 turo MVP Shengelia. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 8 kartus. Marco Belinelli pridėjo 15 taškų, Jordanas Mickey – 13.

„Crvena Zvezda“ gretose žibėjo Shabazzas Napieras, pelnęs 23 taškus, išprovokavęs 8 varžovų pražangas ir surinkęs 28 naudingumo balus. Lukos Mitrovičiaus sąskaitoje – 14 taškų, Adamas Hanga – 11.

„Virtus“ penktajame ture išvykoje susitiks su trenerį atledusia ASVEL, o „Crvena Zvezda“ laukia mūšis dėl Belgrado – derbis su „Partizan“.