Blankų žaidimą demonstravusi Anglijos rinktinė sužaidė lygiosiomis su danais

Anglijos rinktinė surengė nuviliantį pasirodymą Europos futbolo čempionate ir sužaidė lygiosiomis su Danijos komanda.

Komandos apsikeitė įvarčiais pirmajame kėlinyje ir išsiskyrė taikiai – 1:1. Anglai su 4-iais taškais išlieka grupės lyderiais. Slovėnijos ir Danijos komandų sąskaitose – po 2 taškus, o serbai turi 1 tašką.

Anglijos rinktinė niekada Europos pirmenybėse nėra startavusi dvejomis pergalėmis paeiliui, o danai lieka niekada neįveikę anglų Europos čempionatuose.

Pirmajame ture anglai 1:0 palaužė Serbijos komandą, o danai sužaidė lygiosiomis 1:1 su Slovėnijos ekipa.

Pirmosiomis minutėmis nežymų žaidybinį pranašumą turėję anglai į priekį išsiveržė sužaidus 18 minučių. Danijos rinktinės gynėjas Victoras Kriastiansenas nepastebėjo atrūkstančio Kyle’o Walkerio, kuris perėmė kamuolį ir įsiveržęs į baudos aikštelę atliko perdavimą. Prie kamuolio suskubęs Harry Kane’as iš arti pasiuntė jį į vartus.

Tai buvo jau 13-tas Kane’o įvartis didžiuosiuose turnyruose

Po įvarčio žaidimas kardinaliai pasikeitė. Danai perėmė rungtynių kontrolė ir rengė vieną išpuolį po kito. Sužaidus 34-ias minutes Kane’as atliko netikslų perdavimą, o kamuolio sulaukęs Mortenas Hjulmandas nuostabiu smūgiu iš 28 metrų nuginklavo Jordaną Pickfordą – 1:1.

Pirmajame kėlinyje Danijos futbolininkai į vartus smūgiavo 9 kartus, o Garetho Southgate’o auklėtiniai – 5.

Daug talento puolime ir aikštės kraštuose turinti Anglijos rinktinė eilinį kartą susidūrė su problemomis, organizuodama žaidimą. Pirmuoju keitimu, sužaidus 10 minučių antrajame kėlinyje aikštėje vietoje Trento Alexanderio-Arnoldo pasirodė Conoras Gallagheris.

Sužaidus 69-ias minutes Southgate’as pakeitė visą savo atakos trejetą. Aikštę paliko Kane’as, Philas Fodenas ir Bukayo Saka. Vietoje jų žengė Ollie Watkinsas, Jarrodas Bowenas ir Eberechi Eze.

Itin pavojingą smūgį sužaidus 85-ias minutes atliko Pierre-Emile Hojbergas, tačiau kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Danijos futbolininkai viso atliko net 16 smūgių, iš kurių į vartų plotą skriejo 7. Anglai laimę bandė 11 kartų, į vartų plotą – 4.

Paskutines rungtynes C grupėje komandos žais birželio 25 dieną. Danija susitiks su serbais, o Anglija su Slvėnijos rinktine.