Berankis po mėnesio pertraukos iškovojo pergalę

Ričardas Berankis. SEB arena facebook nuotr.

Ričardas Berankis sėkmingai pradėjo „Challenger“ serijos turnyrą Pietų Korėjoje. Kvangdžu mieste vykstančiose varžybose lietuvis 7:6 (6), 6:1 nugalėjo Egorą Gerasimovą iš Baltarusijos. Tai pirma 33 metų lietuvio pergalė nuo kovo 12 dienos.

Berankis pirmame sete atsiliko 3:5, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą ir pirmą setą laimėjo po pratęsimo.

Antrą setą Gerasimovas pradėjo pralaimėdamas savo padavimų seriją, o Berankis tik didino atotrūkį ir pateko į antrą varžybų ratą.

Antrame varžybų rate lietuvis kovos su kvalifikaciją sėkmingai įveikusiu australu Jamesu McCabe‘u (ATP 364). Kuris pirmame rate po trijų setų kovos nugalėjo 193 pasaulio raketę Li Tu.

Iš turnyro netikėtai jau pirmame rate pasitraukė pirmas pagal skirstymą kitas australas Jamesas Duckworthas.

Už patekimą į aštuntfinalį tenisininkams atiteks po 6 reitingo taškus.

371 vietą pasaulio reitinge užimantis Berankis šį sezoną laimėjo 12 susitikimų ir patyrė 8 nesėkmes.