Beprotybė: sirgalius iš tribūnų vos neužšoko ant Ronaldo

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Stop kadras

Vokietijoje vykstantis Europos futbolo čempionatas kaitina šio sporto mylėtojų aistras. Kartais tai pasireiškia ir tiesiogine prasme peržengiamomis ribomis.

Portugalijos rinktinės žvaigždė Cristiano Ronaldo yra pratęs prie neįtikėtino gerbėjų dėmesio visame pasaulyje. Portugalijos rinktinės varžybos čempionate ne kartą buvo stabdomos dėl sirgalių įbėgimų į aikštę, siekiant įsiamžinti arba bent prisiliesti prie savo dievuko.

Po paskutinių grupių etapo rungtynių tarp Portugalijos ir Sakartvelo komandų vieno gerbėjo poelgis galėjo baigtis tragiškai. Užfiksuota, kaip link stadioną paliekančio Ronaldo iš tribūnų kojomis į priekį atskrieja aistruolis.

Futbolininką lydėję stadiono darbuotojai žaibiškai metėsi į tarpą tarp 39-erių legendos ir artėjančio gerbėjo bei savo kūnais nubloškė jį šalin.

Tikėtina, kad futbolo sirgalius nieko blogo nenorėjo ir tik stengėsi priartėti prie Ronaldo, bet neapskaičiavo ir per plauką neįskriejo kojomis į futbolininką.

Portugalai 0:2 pralaimėjo jiems nieko, o Sakartvelui viską lėmusias rungtynes. Visus 3 mačus startinėje sudėtyje pradėjęs Ronaldo kol kas nėra atsidaręs savo įvarčių sąskaitos pirmenybėse.

Portugalijos rinktinė čempionato aštuntfinalyje susitiks su Slovėnijos futbolininkais, o Sakartvelo komanda mėgins mesti iššūkį ispanams.

Pasidalinti