Bellinghamas „Real“ komandai išplėšė dar vieną pergalę

Jude'as Bellinghamas (Scanpix nuotr.)

Penktadienį prasidėjusiame trečiajame Ispanijos „Primera“ lygos ture pergalę iškovojo Madrido „Real“ klubas.

Carlo Ancelotti auklėtiniai penktadienį išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Celta Vigo“.

„Real“ 69-ąją minutę turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Rodrygo.

Pergalę „karališkajam“ klubui padovanojo Jude’o Bellinghamo tikslus smūgis 81-ąją minutę.

18-ą minutę rungtynių dėl traumos negalėjo tęsti Vinicius Junioras.

Bellinghamas tapo trečiuoju Madrido „Real“ žaidėju istorijoje po Cristiano Ronaldo ir Wesley Snejderio, per pirmuosius 3 lygos mačus įmušusiu 4 įvarčius.

Pirmuosius tris sezono mačus „Real“ žaidė išvykoje, tačiau dabar futbolininkų laukia sugrįžimas į „Santiago Bernabeu“, kur kitą savaitgalį jie susitiks su „Getafe“.