Belgrade – akimirką vėlavęs fantastinis Grigonio metimas ir PAO nesėkmė pratęsime

Partizan - Panathinaikos (Partizan nuotr.)

Mariaus Grigonio atstovaujamos Atėnų „Panathinaikos“ komandos pergalių serija dramatiškai nutrūko Belgrade.

Ketvirtadienio vakarą 11-ojo Eurolygos turo rungtynėse Ergino Atamano auklėtiniai po pratęsimo 87:92 turėjo pripažinti vietos Belgrado „Partizan“ krepšininkų pranašumą.

Rungtynės nuo pat pradžių iki pabaigos vyko įtemptai ir nė vienai komandai nepavyko susikurti didesnio nei 10 taškų pranašumo.

Būtent tiek taškų likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki mačo pabaigos pirmavo „Panathinaikos“, tačiau deficito naikinimu užsiėmė „Partizan“ naujokas Bruno Caboclo ir Kevinas Punteris.

Belgrado komandai atsilikinėjant 71:78 Punteris per likusias 2 minutes pelnė 7 taškus ir išplėšė pratęsimą.

Paskutinėmis sekundėmis Grigonis paleido sunkų, bet taiklų metimą, tačiau šis įskaitytas nebuvo ir kova persikėlė į papildomas 5 minutes.

Jį spurtu 10:2 pradėjo „Partizan“, tačiau likus pusei minutės PAO pavyko priartėti per 3 taškus – 88:85. Visgi kitoje atakoje Punteris pakabino aukštą kamuolį, o jį iš viršaus sugrūdęs Zachas LeDay uždarė mačą.

Iki šios dvikovos „Panathinaikos“ buvo laimėjusi 8 mačus iš eilės, iš kurių 4 – Eurolygoje.

Antroje mačo dalyje, įskaitant pratęsimą, be pertraukos rungtyniavęs Grigonis iš viso sužaidė 39 minutes, per kurias pelnė 12 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose žibėjęs LeDay finišavo su 23 taškais, 5 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 24 naudingumo balais.

Antras Eurolygos rungtynes po traumos sužaidęs Punteris pridėjo 13 taškų, PJ Dozieras – 16.

„Panathinaikos“ per 11 turų yra iškovojusi 6 pergales, Željko Obradovičiaus auklėtiniai – 5.

Artėjančią dvigubą savaitę „Partizan“ susitiks su „Monaco“ ir Milano „Emporio Armani“ komandomis, „Panathinaikos“ – su pastarųjų metų čempionais Stambulo „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“.