Belgrade – bausmė lemiamu metu trupiniavusiai „Emporio Armani“

Partizan - Emporio Armani (Partizan nuotr.)

Dar trečiojo kėlinio viduryje rekordinę 15 taškų persvarą turėjusi Milano „Emporio Armani“ Eurolygoje patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Lemiamu metu subyrėjusi Ettore Messina komanda 13-ajame Eurolygos ture išvykoje 69:82 nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Trečiajame kėlinyje pirmaudami 49:45 italai dar surengė spurtą 11:0 ir atrodė, jog artėja prie pergalės.

Visgi tuomet prasidėjo „Emporio Armani“ griūtis – per 10 minučių atkarpą madų sostinės komanda įmetė vos 2 taškus ir praleido 27.

Nors paskutinėmis akimirkomis Milano komanda šiek tiek atkuto, galvoti apie pergalę buvo vėlu.

Šią pergalę serbams kiek apkartino pasaulio čempionate rinktinę į priekį tempusio Aleksa Avramovičiaus trauma. Jau mačo pradžioje gynėjas pasisuko čiurną.

Nugalėtojų gretose 19 taškų pelnė lyderis Kevinas Punteris, taip pat atlikęs 3 rezultatyvus perdavimus, perėmęs 2 kamuolius ir surinkęs 22 naudingumo balus.

16 taškų pridėjo Bruno Caboclo (5 atk. kam.), 15 – buvęs žalgirietis Zachas LeDay.

Milano komandoje, kuriai šią savaitę nepadeda užpraeito sezono Eurolygos MVP Nikola Mirotičius, su 19 taškų rezultatyviausias buvo Shavonas Shieldsas.

„Emporio Armani“ tai buvo 3 nesėkmė iš eilės, „Partizan“ – 3 pergalė paeiliui. Savaitės pradžioje Željko Obradovičiaus auklėtiniai po pratęsimo patiesė „Monaco“ krepšininkus.

Kitą savaitę „Partizan“ susitiks su Kauno „Žalgiriu“..