Be variantų: „Lakers“ prieš Denverio komandą krito vienuoliktą kartą iš eilės

Denverio „Nuggets“ vienuoliktą kartą paeiliui iškovojo pergalę prieš Los Andželo „Lakers“ ir žengė didelį žingsnį link NBA Vakarų konferencijos pusfinalio.

Po ilgosios rungtynių pertrauko spurtą surengę Denverio komandos krepšininkai išvykoje 112:105 laimėjo prieš LeBrono Jameso ir Anthony Daviso vedamą Los Andželo „Lakers“.

Tai penkta iš eilės „Nuggets“ pergalė priešininkų aikštelėje, taip pat septintas iš eilės laimėjimas prieš „Lakers“ NBA atkrintamosiose. Praėjusio sezono konferencijos finale Jokičiaus kariauna triumfavo sausu rezultatu 4:0.

Aikštės šeimininkai geriau pradėjo susitikimą ir po pirmo ketvirčio turėjo 10 taškų persvarą. Iki rungtynių pertraukos sumažinę atsilikimą iki 4 taškų, trečiame ketvirtyje „Nuggets“ spurtavo 24:10 ir patys susikrovė dviženklį pranašumą.

Kalifornijos valstijos krepšininkai sukurti intrigos nebesugebėjo ir dabar serijoje atsilieka 0:3. NBA atkrintamųjų istorijoje nei viena komanda tokioje situacijoje nėra sugebėjusi žengt į kitą etapą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Aaronas Gordonas, surinkęs 29 taškus ir 15 atkovotų kamuolių. Nikolą Jokičius buvo per plauką nuo trigubo dublio – 24 taškai, 15 sugriebtų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Jamalas Murray pridėjo 22 taškus ir 9 perdavimus, o Michaelas Porteris pasižymėjo dvigubu dubliu – 20 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių.

„Lakers“ neišgelbėjo solidus lyderių žaidimas. Davisas surinko 33 taškus ir 15 atšokusių kamuolių, LeBronas pridėjo 26 taškus ir 9 rezultatyvius perdavimus. Jiems solidžiai talkino vienintelis Austinas Reaves – 22 taškai.

Nesėkmingai mačas susiklostė D’Angelo Russellui. Gynėjas per 24 minutes ant parketo prametė visus 7 metimus ir nesurinko nei vieno taško.

Abi komandos pataikė vos po 5 tolimus metimus. Šeimininkams tam prireikė 27 bandymų (18,5 proc.), o Denverio ekipos krepšininkams – 28 (17,9 proc.). „Nuggets“ kovą po krepšiais laimėjo 51:38.

Ketvirtosios serijos rungtynės vėl bus žaidžiamos Los Andžele.