Be svarbių žaidėjų rungtyniavę „Real“ buvo nušluoti Kanaruose

Dreamland

Puikiai atakavusi Las Palmo „Gran Canaria“ namuose nepaliko vilčių Madrido „Real“ krepšininkams ir sutriuškino juos rezultatu 100:77.

Beveik du trečdalius metimų pataikę rungtynių šeimininkai jau pirmajame kėlinuke į nokdauną pasiuntė tituluotąjį Madrido klubą – 25:9. Iki didžiosios pertraukos persvara perkopė 20 taškų ir „Real“ į rungtynes nebegrįžo.

Lygos lyderiams šioje dvikovoje nepadėjo būrys svarbių krepšininkų – Walteris Tavaresas, Mario Hezonja, Sergio Llullas, Guerschonas Yabusele.

„Real“ tai buvo trečias pralaimėjimas ACB pirmenybėse ir antras per paskutines 3 rungtynes.

Ethanas Happas nugalėtojams įmetė 17 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. AJ Slaughteris pelnė 16, Johnas Shurna – 15, Ferranas Bassasas – 13, Benas Lammersas – 11, o Andrew Albicy – 8 taškus.

Šeimininkai pataikė 22 dvitaškius iš 34 (65 proc.) ir 16 tritaškių iš 26 (62 proc.).

Madrido komandoje Dzananas Musa įmetė 17, Sergio Rodriguezas – 13, Vincentas Poirier – 11 (9 atk. kam.), Facundo Campazzo ir Rudy Fernandezas – po 10 taškų.