Be Sedekerskio rungtyniavusi „Baskonia“ krito Vilerbane

LDCL ASVEL X nuotr.

Komandų spurtais paženklintos rungtynės Vilerbane baigėsi vietos ASVEL pergale prieš Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“.

Pablo Laso vadovaujama „Baskonia“ naikino, o po to pati iššvaistė dviženklį pranašumą rungtynėse ir galiausiai turėjo pripažinti ASVEL pranašumą – 76:69. Abi komandos po keturių turų yra iškovojusios po dvi pergales.

Rungtynėms buvo registruotas, tačiau ant parketo nežengė Tadas Sedekerskis.

Theo Maledono vedami šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios užkūrė tikrą pirtį varžovams ir jau pirmo kėlinuko pabaigoje pasiekė 14 taškų persvarą – 20:6. Puikiai gynyboje rungtyniavę prancūzai dviženklį pranašumą išlaikė ir iki pertraukos – 38:26.

Antroje mačo dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė – trečią ketvirtį „Baskonia“ laimėjo 28:15 ir išsiveržė į priekį. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui po Timothe Luwawu-Cabarrot tritaškio svečiai pirmavo jau 67:56.

ASVEL į tai atsakė spurtu 15:0 ir likus žaisti 2 minutes jau pirmavo 71:67. Palaužti baskų krepšininkai intrigos vėl grąžinti nebesugebėjo.

Maledonas nugalėtojams surinko 25 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir net 36 naudingumo balus. Nealas Sako pridėjo 14, Parisas Lee 9 taškus.

Ispanijos komandai Chima Monekė pelnė 18, Donta Hallas 15, Kamaras Baldwinas 10 taškų.