Be šansų: „Wolves“ išvykoje nušlavė „Neptūną“

Rasheedas Sulaimonas (Sauliaus Čirbos nuotr.)

Kęstučio Kemzūros vadovaujamas Vilniaus „Wolves“ klubas „Betsafe-LKL“ toliau žengia be pralaimėjimų.

Sekmadienį vilniečiai reabilitavosi po sutriuškinimo Europos taurėje vietiniame fronte ir 98:66 patiesė Klaipėdos „Neptūną“.

Abiejose mačo pusėse vilniečiai pelnė po 49 taškus.

Kemzūros komandai LKL tai buvo ketvirta pergalė iš tiek pat galimų.

Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo tik 4 taškais (22:26), tačiau antrąjį vilniečiai pradėjo spurtu 18:1, įgijo milžinišką pranašumą. Ketvirtojo kėlinio viduryje vilniečiai dar kartą spurtavo 18:1 ir išsiveržė į priekį 93:60.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Rasheedas Sulaimonas, pelnęs 16 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs ir perėmęs po 2 kamuolius bei surinkęs 23 naudingumo balus.

Dviženklį taškų skaičių nugalėtojams surinko net 6 žaidėjai.

„Neptūnui“, kuris iš trijų taškų zonos pataikė 6 iš 23 metimų, 15 taškų pelnė Sterlingas Gibbsas.