Be Sabonio likę „Kings“ nepasinaudojo proga įgelti Vakarų lyderiams

Scanpix nuotr.

Dėl lūžusio piršto be Domanto Sabonio likę Sakramento „Kings“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Trečiadienio rytą vykusiose rungtynėse Mike’o Browno auklėtiniai 106:113 nusileido Vakarų konferencijos lyderiams Denverio „Nuggets“ krepšininkams.

Antrajame kėlinyje Sakramento komanda buvo susikrovusi net 20 taškų pranašumą, tačiau paskutiniame ketvirtyje, kurį laimėjo 34:23, Denveris perlaužė rungtynių eigą.

Pastariesiems tai buvo aštunta pergalė per pastarąsias devynerias rungtynes. Prie jos labiausiai prisidėjo Michaelas Porteris, pelnęs 30 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Sabonį, kaip vienvaldį NBA dvigubų dublių lyderį, aplenkė Nikola Jokičius. 24 kartą šį sezoną jį fiksavęs serbas įmetė 20 tšk., išdalijo 11 rez. perd. ir atkovojo 9 kamuolius.

Pralaimėjusių „Kings“ gretose rezultatyviausiai žaidė De’Aaronas Foxas, pelnęs 26 tšk.

Primename, jog praeitose „Kings“ rungtynėse Sabonis aikštę paliko likus keturioms minutėms iki jų pabaigos. Vėliau atlikus tyrimus paaiškėjo, jog 26-erių centrui lūžo pirštas.

Be Sabonio „Kings“ už varžovus trečiadienio ryto dvikovoje atliko net 14 rezultatyvių perdavimų mažiau – 20:34.