Be klaidų atakavusio Valančiūno dvigubas dublis ir triuškinanti „Pelicans“ pergalė

Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas pataikė visus 5 mestus metimus, o jo komanda 112:85 namuose sutriuškino Bruklino „Nets“ ekipą.

85 „Nets“ pelnyti taškai – blogiausias komandos rezultatas sezone. Taip pat – tai geriausias Naujojo Orleano „Pelicans“ sezono rezultatas gynyboje.

„Pelicans“, kuriems tai buvo trečia paeiliui pergalė, gretose nei vienas žaidėjas nerungtyniavo ilgiau nei 25 minutes. Iš ant parketo pasirodžiusų 13 žaidėjų, 12 pelnė taškus.

Valančiūnas ant parketo praleido 20 minučių ir surinko 11 taškų (4/4 dvit., 1/1 trit.) bei atkovojo 12 kamuolių. Lietuvis dar pridėjo po perimtą kamuolį, klaidą ir blokuotą metimą.

Naujojo Orleano komanda rungtynes pradėjo 3 taikliais tritaškiais ir išsiveržė į priekį 9:0. Svečiai nei karto nepriartėjo ir rungtynėse nelaimėjo nei vieno kėlinuko.

Dviženklį taškų skaičių nugalėtojams surinko net 7 žaidėjai. Rezultatyviausiai rungtyniavo CJ McCollumas – 16 taškų (4/8 trit.), Herbertas Jonesas pridėjo 14, Jose Alvarado – 13 (3/6 trit.), Brandonas Ingramas – 12 taškų.

„Nets“ komandoje Cameronas Johnsonas įmetė 17 taškų (5/9 trit.), Mikalas Bridgesas pridėjo 13, o Dayronas Sharpe’as – 12 taškų. Rezultatyviausias komandos sezono žaidėjas Cam Thomasas rungtynėse prametė visus 11 metimų ir baigė pasirodymą nepelnęs nei taško.

20 pergalių per 34 mačus iškovoję „Pelicans“ pakilo į 6 vietą vakaruose. Kitose rungtynėse jie išvykoje susitiks su konferencijos lyderiais – Minesotos „Timberwolves“.