Su Kane’u atsisveikinęs „Tottenham“ neįveikė „Brentford“

Jamesas Maddisonas (Scanpix nuotr.)

Su Harry Kane’u šeštadienį atsisveikinusi Londono „Tottenham“ ekipa „Premier“ lygos sezoną pradėjo išbarstydama 2 taškus.

Sekmadienį Agne Postecoglou auklėtiniai išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Brentford“ futbolininkais. Identišku rezultatu baigėsi ir pirmosios praeito sezono komandų tarpusavio rungtynės.

Visi keturi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje: 11-ą minutę po gero komandos naujoko Jameso Maddisono perdavimo „Tottenham“ į priekį išvedė vidurio gynėjas Cristianas Romero.

Visgi 27-ą minutę nuo 11 metrų žymos rezultatą „Brentford“ ekipai išlygino Bryanas Mbeumo, o dar po 10 minučių persvėrė Yoane’as Wissa.

Dėl ilgų var peržiūrų, Romero traumos ir „Tottenham“ žaidėjams parodytų 4 geltonų kortelių teisėjas pirmajame kėlinyje pridėjo 11 minučių, o 4-ąją rezultatą darkart išlygino krašto gynėjas Emersonas Royalis, kuriam rezultatyvų perdavimą taip pat atliko Maddisonas.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ kontroliavo žaidimą ir kūrėsi progas, atliko 10 smūgių, iš kurių 4 – į vartų plotą. Visgi Postecoglu auklėtiniams pasižymėti trečią kartą nepavyko ir komandos išsiskirstė taikiai.

Įdomu, jog „Brentford“ ekipa nėra pralaimėjusi nė vieno iš paskutinių 10 Londono derbių, nors be „Totteham“ mieste rungtyniauja ir tokios komandos kaip „Chelsea“ ir „Arsenal“.

Kane’ui priklausiusį kapitono raištį sekmadienį perėmė Heung-min Sonas, tačiau toks jo debiutas buvo pažymėtas pirmą kartą karjeroje į savo komandos vartus uždirbtu 11 metrų baudiniu.