Be įžaidėjų rungtyniavęs „Lietkabelis“ patyrė pralaimėjimą Salonikuose

Nikas Stuknys (BC 7bet-Lietkabelis nuotr.)

Panevėžio „Lietkabelis“ patyrė trečią nesėkmę iš eilės Europos taurės turnyre. Be pagrindinių įžaidėjų rungtyniavusi Lietuvos komanda išvykoje nusileido Salonikų „Aris“ekipai.

„Lietkabeliui“ dėl ligos rungtynėse negalėjo padėti Vytenis Lipkevičius ir Donatas Sabeckis. Dėl traumų vis dar negali rungtyniauti Dovis Bičkauskis ir Paulius Valinskas.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Panevėžyje 84:74 laimėjo laimėjo „Lietkabelis“.

Mūsiškiai per pirmą rungtynių pusę klydo net 14 kartų ir sugebėjo surinkti tik 24 taškus, o varžovai pelnė 35.

Tačiau panevėžiečiai laimėjo trečią ketvirtį 20:12, o po Deivydo Sirvydžio tritaškio likus žaisti 7 minutes šeimininkų persvara liko 1 taškas – 51:50.

Nenado Čanako auklėtiniai trumpam buvo išsiveržę į priekį, bet šeimininkai spurtavo 6:0 ir likus žaisti 3 minutes išsiveržė į priekį 5 taškais – 62:57.

Lemiamas atakas Panevėžio komanda užbaginėjo netaikliais metimais arba klaidomis ir patyrė nesėkmę – 69:60

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Sirvydis – 16 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit.). Jis dar atkovojo 6 kamuolius, tačiau suklydo 4 kartus.

Martynas Varnas surinko 12 taškų (1/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir taip pat suklydo 4 kartus. Nikola Popovičius pridėjo 10 taškų (5/10 dvit) ir 5 nusiimtus kamuolius. Gediminas Orelikas įmetė 9 taškus (3/5 trit.), sugriebė 4 kamuolius, išdalino 4 perdavimus, bet padarė net 6 klaidas.

Jaunasis Nikas Stuknys ant parketo praleido beveik 8 minutes ir pelnė 2 taškus bei suklydo 2 kartus.

Nugalėtojams Harrellas Ronnie įmetė 18 taškų (4/10 trit.) ir perėmė bet 5 kamuolius. Vassilis Toliopoulos surinko 16 taškų (2/8 trit.), o Gallinatas Roberto pridėjo 13 taškų.

Panevėžio komandą laimėjo kovą dėl kamuolių 39:31, tačiau net 23 padarytos klaidos enelido rimčiau pagalvoti apie pergalę.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais namuose su Ulmo „Ratiopharm“, kuriems svečiuose nusileido net 74:99.