Be intrigos: „Valencia“ visus reikalus Berlyne išsprendė per 3 kėlinukus

Valensijos krepšininkai atsigavo po fiasko Belgrade ir pasiekė įtikinančią pergalę – svečiuose 81:66 įveikta Berlyno ALBA.

Ispanijos komandai tai buvo antrasis susitikimas be traumą patyrusio Brandono Davieso. Aukštaūgio netektis nesijautė, o jo komanda dominavo po krepšiais. Kova dėl kamuolių laimėta – 41:28.

Pirmus tris ketvirčius ALBA rinko po 15 taškų, o svečių rezultatyvumas bei atotrūkis tarp komandų palaipsniui augo. Į rungtynių pertrauką komandos išėjo ispanams pirmaujant 12 taškų, o po po trijų kėlinukų skirtumas jau siekė 20 – 65:45. Paskutinė rungtynių atkarpa tebuvo formalumas ir Berlyno komanda šiek tiek sumažino atsilikimą.

Valencia sezone laimėjo 13-tą kartą ir teigiumu padarė savo pergalių ir pralaimėjimų balansą. ALBA tai buvo jau 20-ta nesėkmė ir komanda lieka turnyrinės lentelės dugne.

Svečius į pergalę vedė itin produktyvus Semi Ojeleye. Aukštaūgis per nepilnas 19 minučių įmetė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus. Chrisas Jonesas pridėjo 14 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Xabi Lopezas-Arostegui pridėjo 11 taškų, Jaredas Harperis – 9, Damienas Inglisas – 8 taškus ir 6 rezultatyvius perdavimus.

ALBA Mattas Thomasas pelnė 15 taškų, Khalifa Koumadje pridėjo 13 taškų ir 5 atkovotus kamuolius, Matteo Spagnolo – 10 taškųs, 4 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus, Justinas Beamas – 8 taškus.