„Bayern“ vadovas gėdingu išvadino komandos pasirodymą

Harry Kane'as. Bundesliga facebook nuotr.

Miuncheno „Bayern“ komandos sporto direktorius Maxas Eberlas viešai pareiškė, kad komandos treneriui Thomasui Tucheliui ir žaidėjams turėtų būti gėda dėl pralaimėjimo 2:3 „Heidenheim“ ekipai.

Pats komandos treneris sunkiai rinko žodžius po skaudaus pralaimėjimo ir negalėjo paaiškinti kodėl jo auklėtiniai nustojo žaisti antrame kėlinyje. „Bayern“ pirmą kartą per 24 metus pralaimėjo lygos naujokams.

Miuncheno komanda po pirmo kėlinio Harry Kane‘o ir Serge‘o Gnabry įvarčių pirmavo 2:0. Tačiau antrame nuo 50 minutės iki 79 prasileido tris įvarčius ir patyrė pralaimėjimą.

„Mums turėtų būti gėda, – po tokio komandos pasirodymo pareiškė naujasis komandos sporto direktorius Eberlas. – Mes turime greitai parodyti, kad gebame teisingai reprezentuoti „Bayern“ komandos ženklelį.

Tai ne tas „Bayern“, kurį aš žinau. Esu nustebęs dėl stabilumo trūkumo komandoje. Daug kas turi būti pakeista. Po pralaimėjimo Dortmundui turėjome parodyti charakterį, kad gebame atsitiesti. Pirmame kėlinyje tai padarėme, tačiau antroje pusėje sugriuvome.“

„Bayern“ komanda Vokietijos čempionate 16 taškų atsilieka nuo pirmoje vietoje žengiančio „Bayer“ klubo. Lygiai su „Bayern“ komanda 60 taškų turi ir trečią vietą užima „Stuttgart“ ekipa.

Antradienį „Bayern“ išvykoje žais Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes su „Arsenal“ komanda.