„Baskonia“ oficialiai atsisveikino su Radzevičiumi

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
Gytis Radzevičius. BNS nuotr.

Gytis Radzevičius oficialiai tapo laisvuoju agentu. Pastarajame sezone jo atstovauta Vitorijos „Baskonia“ paskelbė atsisveikinanti su penkiais žaidėjais, o lietuvis – vienas jų.

Baskų klubas paskelbė, kad karjerų jų komandoje be Radzevičiaus netęs ir Trentas Forrestas, Markquisas Noewllas, Eugene’as Omoruyi bei Jesse Edwardsas.

Eurolygoje lietuvis sužaidė 25 mačus, iš kurių 24 pradėjo startiniame komandos penkete. Per nepilnas 18 minučių rinko po 4,7 taško, 2,4 atkovoto kamuolio ir 5 naudingumo balus.

Ispanijos pirmenybėse skaičiai buvo panašūs – 4,8 taško ir 3,1 sugriebto kamuolio per nepilnas 19 minučių.

Prieš persikeldamas į Vitoriją Radzevičius buvo pradėjęs šeštą savo sezoną „Ryto“ komandoje.

Pasidalinti