Barselonos derbyje – netikėtos lygiosios, chaosas ir 17-a kortelių

Mateu Lahozas Barcelona ir Espanyol rungtynėse parodė 17 kortelių

„Barcelona“ buvo laikoma akivaizdžia favorite akistatoje su kita miesto „Espanyol“ komanda, tačiau nesugebėjo iškovoti pergalės. Emocijų kupinose rungtynėse buvo parodyta net 17 geltonų kortelių, dvi iš jų virto raudonomis. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Ispanijos čempionato kovos atsinaujino po pusantro mėnesio pertraukos.

Nepaisant trejų rungtynių diskvalifikacijos, susitikime žaidė Robertas Lewandowskis. Toks sprendimas įsiutino svečių komandą ir pastaroji buvo pasiruošusi boikotuoti susitikimą.

Rungtynėms prasidėjus aikštės šeimininkai jau 7-ą minutę išsiveržė į priekį po Marcoso Alonso įvarčio.

Tačiau tas pats Alonso likus žaisti septyniolika minučių savo baudos aikštelėje neleistinai stabdė „Espanyol“ puolėją Joselu ir šis vėliau sėkmingai realizavo 11-os metrų baudinį.

Rungtynėse futbolininkų emocijas sunkiai sekėsi tramdyti teisėjui Matheu Lahozui. Arbitras antrą geltoną kortelę parodė Jordi Albai ir „Barcelona“ nuo 76 minutės liko žaisti dešimtyje.

Vėliau chaosas tik didėjo. Teisėjas antrą geltoną kortelę 80 minutę parodė „Espanyol“ žaidėjui Viniciusui Souzai ir pastarasis taip pat buvo priverstas palikti aikštę. Tiesioginę raudoną kortelę arbitras įteikė kitam „Espanyol“ atstovui Leandro Cabrerai, tačiau po VAR peržiūros ją atšaukė.

Šioms rungtynėms teisėjavęs Lahozas taip pat 17 kortelių parodė ir pasaulio čempionato rungtynėse tarp Argentinos ir Nyderlandų.

Emocijų kupinoje rungtynių pabaigoje svečius nuo pralaimėjimo gelbėjo puikus vartininko Fernandezo Llorentes žaidimas.

„Barcelona“ Ispanijos čempionate turi 38 taškus ir užima pirmą vietą. Tiek pat taškų yra surinkęs antroje vietoje žengiantis Madrido „Real“.