„Barcelona“ užtikrintai laimėjo ir pakilo į antrą vietą

Frenkie de Jongas ir Raphinha pasižymėjo įvarčiais. Getty Imgaes nuotr.

„Barcelona“ komanda iškovojo užtikrintą pergalę ir po ilgos pertraukos sugrįžo į antrą vietą Ispanijos čempionato turnyro lentelėje.

„Barcelona“ namie 4:0 sutriuškino dešimtoje vietoje žengiančią „Getafe“ komandą.

Pirmame kėlinyje buvo pelnytas vienas įvartis – 20 minutę pasižymėjo Raphinha.

Antroje dalyje svečių gynyba visiškai subliuško, o įvarčius mušė Joao Felixas (53 minutė), Frenkie de Jongas (61 minutė), Ferminas Lopezas (91 minutę).

„Barcelona“ savaitės viduryje Čempionų lygoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Napoli“ ekipa.

Xavi vadovaujama komanda turi 57 taškus ir penkiais atsilieka nuo amžino varžovo Madrido „Real“. Tačiau karališkasis klubas rungtynėmis yra sužaidęs mažiau.

Antrą vietą susigrąžinti galės „Girona“, kuri 26 turo rungtynes žais sekmadienį, o dabar nuo „Barcelona“ ekipos atsilieka vienu tašku.