„Barcelona“ užsitikrino čempionės titulą ir spruko nuo fanų į rūbinę

„Barcelona“ užsitikrino čempionės titulą. Scanpix nuotr.

„Barcelona“ futbolo klubas po ketverių metų pertraukos iškovojo Ispanijos čempionės titulą. Tiesa šventimą aikštėje dėl įsiveržusių fanų katalonams teko skubiai nutraukti.

„Barcelona“ išvykoje 4:2 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus ir varžovams tapo nepavejami.

Pirmus du svečių įvarčius pelnė Robertas Lewandowskis. 20 rungtynių minutę po Alejandro Balde įvarčio jau pirmavo 3:0.

Vos tik prasidėjo antra rungtynių pusė Julesas Kounde pelnė dar vieną „Barcelona“ komandos įvartį.

19 vietą užimanti „Espanyol“ pačioje pabaigoje sušvelnino atsilikimą.

„Barcelona“ 14 taškų lenkia antroje vietoje žengiantį Madrido „Real“ klubą, kuris 1:0 nugalėjo „Getafe“.

Į antrą vietą proga pakilti nepasinaudojo kitas Madrido klubas „Atletico“. Kuris išvykoje 0:1 nusileido „Elche“ komandai.