„Barcelona“ triumfavo moterų Čempionų lygoje

„Barcelona“ trečią kartą komandos istorijoje triumfavo UEFA moterų Čempionų lygoje. Bilbao, „San Mames“ stadione, mačą stebėjo daugiau nei 50 tūkstančių žiūrovų.

Katalonijos komanda šiame sezone iškovojo visus 4 titulus. Vietiniame čempionate dominuojanti „Barca“ kol kas nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tik vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis. Per 28 mačus jos į varžovių vartus mušė net 129 įvarčius, o praleido tik 9.

Čempionų lygos finale gausiai aistruolių palaikoma „Barcelona“ 2:0 palaužė „Lyon“ ir triumfavo turnyre trečią kartą. Visos pergalės pasiektos per pastaruosius 4 metus. Tai buvo pirmas kartas klubo istorijoje kai pavyko įveikti „Lyon“ ekipą.

„Barca“ tapo pirmąja komanda per 17 metų, nuo turnyro atsinaujinimo, kuri laimėjo visus tris vietinius titulus ir Čempionų lygą.

Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, o 63-ią mačo minutę pastarojo „Ballon d’Or“ laimėtoja Aitana Bonmati išvedė savo komandą į priekį.