„Barcelona“ po įspūdingo prisikėlimo dramatiškai pralaimėjo namie

„Villareal“ 5:3 svečiuose nugalėjo „Barcelona“. Villareal facebook nuotr.

„Barcelona“ futbolininkai šeštadienio vakaro rungtynių namie su „Villareal“ ekipa dar ilgai negalės pamiršti. Xavi auklėtiniai atsilikdami 0:2 sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau paskutinėmis sekundėmis patyrė pralaimėjimą 3:5.

Pirmas rungtynių įvartis buvo pasiektas pirmo kėlinio pabaigoje. „Villareal“ į priekį išvedė Gerardas Moreno.

Po pertraukos nesužaidus ir dešimties minučių „Barcelona“ atsilikimas padvigubėjo kai svečiams antrą įvartį pelnė Iliasas Akhomachas.

„Barcelona“ ekipa pabudo likus žaisti pusvalandžiui ir pradėjo vieną po kito mušti įvarčius. 60 minutę pasižymėjo Ilkay‘us Gundoganas. Dar po aštuonių minučių rezultatą aikštės šeimininkams išlygino Pedri.

71 minutę kamuolį į savo vartus nukreipęs Ericas Bailly leido „Barcelona“ komandai išsiveržti į priekį 3:2.

„Villareal“ ekipa kovojo iki pabaigos ir 84 minutę po Alexanderio Sorlotho įvarčio išlygino rezultatą, o per teisėjo pridėta laiką pelnė dar du įvarčius ir šventė vieną įspūdingiausių pergalių prieš „Barceloną“ klubą.

Sorlotho devintą pridėto laiko minutę išvedė svečius į priekį. Jose Luisas Moralesas įtvirtino pergalę 12 pridėto laiko minutę.

Tai buvo antras „Barcelona“ komandos pralaimėjimas šią savaitę.

Po šios nesėkmės Ispanijos čempionate Xavi auklėtiniai užima trečią vietą ir aštuoniais taškais atsilieka nuo antroje žengiančios „Girona“ komandos ir dešimčia taškų nuo pirmaujančio Madrido „Real“ klubo.

„Barcelona“ 3:5 „Villareal“. LA Liga video