„Barcelona“ nutraukė „Atletico“ nepralaimėtų rungtynių seriją

Vienintelį susitikimo įvartį 44 minutę pelnė Ferranas Torresas. „Barcelona“ twitter nuotr.

„Barcelona“ komanda artėja prie Ispanijos čempionų titulo ir namuose sugebėjo nutraukti Madrido „Atletico“ nepralaimėtų rungtynių seriją. Titulo po ketverių metų pertraukos siekianti „Barcelona“ šventė pergalę rezultatu 1:0.

Vienintelį susitikimo įvartį 44 minutę pelnė Ferranas Torresas.

„Komanda žaidė gerai, fanai mums stipriai palaikė, tai svarbiausia, – po pergalės kalbėjo pergalingo įvarčio autorius. – Ši pergalė mums suteiks daugiau pasitikėjimo. „Atletico“ buvo geroje formoje. Tai šią pergalę padaro dar svarbesne.“

Iki šio susitikimo „Atletico“ nebuvo pralaimėjusi paskutinių 13 susitikimų.

Rungtynėse abi komandos turėjo ne vieną gerą progą pelnyti įvartį.

„Barcelona“ komanda likus iki čempionato pabaigos aštuoniems turams vienuolika taškų lenkia antroje vietoje žengiantį Madrido „Real“ klubą. „Atletico“ 16 taškų atsilieka nuo lyderių ir žengia trečioje vietoje.

„Barcelona“ vartininkui Marcui ter Stegenui tai buvo 23 rungtynės čempionate išsaugojus savo vartus tuščius. Pagal šį rodiklį jis susilygino su rekordininku Claudio Bravo.

Xavi vadovaujama ekipa siekia jau 27 Ispanijos čempionės vardo.