„Barcelona“ nugalėjo „Real“ ir iškovojo Ispanijos Supertaurę

Barcelona iškovojo Ispanijos super taurę. „Barcelona“ Twitter nuotr.

Fantastiškas Barselonos talento Gavi žaidimas nulėmė šios komandos pergalę Ispanijos super taurės finale prieš Madrido „Real“.

18-metis saugas pelnė įvartį ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie dar dviejų. „Barcelona“ šventė pergalę 3:1.

Ši pergalė reiškė ir pirmą vyriausiojo trenerio Xavi trofėjų vadovaujant „Barcelona“ ekipai nuo 2021 metų.

Xavi kaip žaidėjas su „Barcelona“ klubu per savo karjerą iškovojo 25-is titulus.

Rijade vykusiame finale pirmas įvartis buvo pasiektas 33-ią minutę. Besibaigiant pirmam kėliniui po Gavi perdavimo antrą įvartį pelnė Robertas Lewandowskis.

Likus žaisti 20 minučių po Pedri įvarčio „Barcelona“ ėmė triuškinti savo amžiną varžovą.

„Real“ paguodos įvartį pačioje rungtynių pabaigoje pelnė Karimas Benzema.

„Barcelona“ Ispanijos super taurę iškovojo 14-ą kartą. „Real“ savo kolekcijoje turi dviem mažiau.