„Barca“ tik rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Granada - Barcelona (Scanpix nuotr.)

Xavi vadovaujama „Barcelona“ ekipa tik pačioje rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo.

Sekmadienį aštuntajame „Primera“ lygos ture katalonai sužaidė lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Granada“.

Naikinti deficitą „Barca“ buvo priversta naikinti jau po keliolikos sekundžių, kai pasižymėjo Bryanas Zaragoza, kuris, beje, 29-ąją minutę šaltakraujiškais užsikirtimais padvigubino komandos pranašumą – 2:0.

Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje po Joao Felixo perdavimo rezultatą sušvelnino 16-metis „Barcos“ talentas Lamine’as Yamalis, o 86-ąją min. jį lygino Sergi Roberto.

Per pridėtą laiką kamuolį į vartus siuntė ir pats Felixas, tačiau po VAR peržiūros jo įvartis neįskaitytas dėl nuošalės.

Rungtynėse katalonams nepadėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Robertas Lewandowskis. Jį, beje, pagal šiame sezone pelnytus įvarčius (5), pasivijo „Granada“ lyderis Zaragoza.

Savo ruožtu 16-metis Yamalis „Primera“ lygoje pasižymėjo pirmą kartą.

Po lygiųjų „Barcelona“ leido dar stipriau atitolti Madrido „Real“ futbolininkams, nuo kurių dabar atsilieka 3 taškais.