„Bangą“ įveikusi „Sūduva“ neatsilieka fantastiškose lenktynėse dėl išlikimo

„Sūduvos“ futbolininkai. Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

TOPsport A lygoje“ lenktynės dėl 4–10 vietų įkaitusios iki maksimumo. 34-ajame ture Marijampolės „Sūduva“ namuose pasiekė itin svarbią pergalę prieš Gargždų „Bangą“ – 2:0 (0:0).

Marijampoliečiai į priekį išsiveržė 50-ąją minutę ir padarė įspūdingu būdu. Perdavimo sulaukęs ir kamuolį susistabdęs Motiejus Burba fantastišku smūgiu pasiuntė jį į viršutinį vartų kampą.

Dovydo Lastausko turėjo iniciatyvą ir padvigubino pranašumą. 80-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Dariušas Stankevičius atakavo iš už baudos aikštelės – kamuolys rikošetu įskriejo į vartus.

85-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo pirmojo pelnyto įvarčio metu rezultatyvų perdavimą atlikęs Tautvydas Burdzilauskas.

Marijampoliečiai su 36 taškais pasivijo porą artimiausių ir tiek pat taškų turinčių oponentų, „Bangos“ kraityje – 41 taškas bei 4-oji vieta.