Baltijos taurės finale lietuvių lauks Estijos rinktinė

Estijos futbolo rinktinė. Facebook nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė antradienį Dariaus ir Girėno stadione dėl Baltijos taurės finale susitiks su Estijos rinktine.

Estai antrame pusfinalio mače žaidė su Farerų salų rinktine ir 24 minutę atsiliko rezultatu 0:1. Svečius į priekį išvedė Peturas Knudsenas.

Bet pirmo kėlinio pabaigoje Alexas Tammas išlygino rezultatą.

Vos tik prasidėjo antra dalis Estijos rinktinę į priekį išvedė Henri Anieras.

Abi komandos nuo 60 minutės atliko septynis keitimus, o po keitimų aikštėje pasirodę šeimininkų futbolininkai įtvirtino pergalę.

83 minutę pasižymėjo Edgaras Turas. 89 minutę tašką padėjo Danilas Kuraksinas – 4:1.

@odangau

Lietuvos futbolo rinktinės pergalė prieš Latviją

♬ original sound – O, Dangau!

Estijos futbolo rinktinė FIFA reitinge užima 123 vietą. Tautų lygoje ši rinktinė pateko į C lygos primą grupę ir kovos su Azerbaidžano, Slovakijos ir Švedijos rinktinėmis.

Pirmame pusfinalio mače Lietuva išvykoje 2:0 nugalėjo Latvijos rinktinę.

Lietuvos futbolo rinktinei futbolo federacija už iškovotą taurę skirs 100 tūkstančių eurų premiją.