Azijos Čempionų lygoje – ilgai lauktas Neymaro sugrįžimas

Neymaras. Scanpix nuotr.

Pirmadienį Azijos Čempionų lygoje įvyko daugybės futbolo sirgalių dėmesį pritraukusi akistata.

Neįtikėtino atkaklumo rungtynėse Saudo Arabijos „Al Hilal“ net 5:4 išvykoje palaužė „Al Ain“ ekipą iš Jungtinių Arabų Emyratų. Tačiau šis mačas tapo ypatingu ne dėl futbole retai pasitaikančio rezultato.

77-tą susitikimo minutę ant vejos žengė „Al Hilal“ žvaigždė Neymaras, kuriam tai buvo sugrįžimas po daugiau nei metų pertraukos. Brazilas kelio raiščių traumą patyrė praėjusių metų spalio 18 dieną, atstovaudamas savo šalies rinktinei.

Tai buvo tik šeštas Neymaro pasirodymas rungtynėse su „Al Hilal“ marškinėliais iš viso. Futbolinga Saudo Arabijos ekipa iš PSG įsigijo už 90 milijonų eurų. Brazilas viso kol kas yra pasižymėjęs įvarčiu ir trimis rezultatyviais perdavimais.

„Al Hilal“ gretose rungtyniauja tokios futbolo žvaigždės kaip Aleksandaras Mitrovičius, Sergej Milinkovičius-Savičius, Joao Cancelo bei Kalidou Koulibaly.