Australijos rinktinėje – paskutinis nežinomasis: atkabino vieną simbolių

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Matthew Dellavedova (Scanpix nuotr.)

Su dar dviem krepšininkais atsisveikinusi Australijos rinktinė yra pasiruošusi spręsti paskutinį rebusą.

Šiąnakt Australijos nacionalinė komanda pranešė už darbą padėkojusi ilgametį NBA žaidėją Matthew Dellavedovą ir Willą McDowellą-White’ą.

Po šių žaidėjų išvykimo rinktinėje beliko 13 krepšininkų. Tai reiškia, jog prieš pasaulio čempionato pradžią australams reikia nuspręsti tik dėl dar vieno žaidėjo, paliksiančio komandą.

Dellavedova su Australijos rinktine triskart dalyvavo olimpinėse žaidynėse, o praeitose, vykusiose Tokijuje, pasidabino bronza. Gynėjas taip pat dukart žaidė pasaulio čempionate.

NBA jis rungtyniauja nuo 2013 metų ir nuo to laiko rungtyniavo Klivlando „Cavaliers“, Milvokio „Bucks“ ir Sakramento „Kings“ komandose.

Žaisdamas Domanto Sabonio atstovaujamoje komandoje, Dellavedova pernai vidutiniškai rinko 1,5 taško ir 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Pasaulio čempionato E grupėje Australijos rinktinė žais su Japonijos, Slovėnijos ir Suomijos krepšininkais.

Australijos rinktinės sąrašas: Xavieras Cooksas, Dysonas Danielsas, Danté Exumas, Joshas Giddey, Chrisas Gouldingas, Joshas Greenas, Joe Inglesas, Nickas Kay, Jockas Landale’as, Patty Millsas, Duopas Reathas, Matisse’as Thybulle’as, Jackas White’as.

Pasidalinti