„Auksinį batelį“ beveik užsitikrinęs Oyewusi: „Neprarandame vilties“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Mathias Oyewusi (fkzalgiris.lt nuotr.)

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Riterių“ turėjo pastabų gynybiniams veiksmams, o žaidėjai kalbėjo apie nelengvas rungtynes ir susitelkimą į savo rezultatus.

Dvikovoje prieš „Riterius“ varžovai įmušė pirmieji, bet pirmavo neilgai, nes „Žalgiris“ greitai persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę 6:2.

„Greitai praleidome įvartį. Kazlausko trauma pradžioje, keitimas. Rungtynėse buvo pilna visokių epizodų. Rezultatas žiūrovams turėjo patikti išvysti daug įvarčių, tačiau komandos darė daug klaidų. Žaidėjams bravo dėl to, kad praleidę pasistengė ir įmušė vieną, antrą. Tačiau praleidžiame ir toks praleistų skaičius mums yra didelis. Buvo ir kai gelbėjo Tomislavas Duka, ir patys gynėjai. Klaidų virtinė privedė prie tokių epizodų. Šeši įvarčiai gerai, bet buvo ir daugiau progų. Svarbu ir patiems nepraleisti“, – vertino Čeburinas.

„Geros rungtynės, svarbiausia trys taškai, kad laimėjome. Žaidėme kaip namie, savo stadione, mūsų fanai susirinko, jautėmės kaip namie. Iš rezultato gali atrodyti kad buvo lengva, bet kiekvienos rungtynės savotiškai sunkios. Išeini ir atsiduodi šimtu procentų. Tiesiog vienose rungtynėse žaidi daugiau su kamuoliu, kitose mažiau“, – kalbėjo po keitimo aikštėje pasirodęs ir du rezultatyvius perdavimus atlikęs Arvydas Novikovas.

„Geras komandinis darbas. Dvi savaites dirbome labai sunkiai ruošiantis sezono pabaigai. Varžovai pradėjo gerai, bet po to sustiprinome žaidimą. Įmušėme vieną, antrą įvartį. Atgavome pasitikėjimą ir tai padėjo iškovoti pergalę“, – sakė Mathias Oyewusi, kuris buvo išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju.

19 įvarčių šį sezoną jau įmušęs ir artimiausią persekiotoją 5 tiksliais šūviais lenkiantis puolėjas iš Nigerijos įmušė dukart ir prisidėjo prie dar dviejų rezultatyvių atakų. Jo nuomone, galimybes tai padaryti labiau lėmė savos komandos žaidimas, o ne varžovų pasirinkta taktika.

„Varžovams buvo reikalinga pergalė dėl jų pozicijos, taip pat ir mums. Turime savo tikslą. Turėjau daugiau erdvės dėl to kaip žaidėme patys. Nežaidėme vien tolimais perdavimais. Sužaidėme kombinacijomis du prieš vieną. Dėl to pavyko susikurti daugiau erdvės ir pralaužti gynybą“, – teigė Oyewusi.

„Žalgiriui“ iki sezono pabaigos liko sužaisti 6 rungtynes, o 6 taškų persvarą turintis „Panevėžys“ dar turi dvikovą atsargoje.

„Esu įsitikinęs, kad reikia susitelkti ties savo rungtynėmis. Negalvoti apie kitus rezultatus, varžovus. Jei apie tai galvosime, galime prarasti koncentraciją. Turime galvoti apie savo rungtynes, toks mūsų tikslas. Visko gali būti, tikime ir neprarandame vilties. Tęsime kovą“, – patikino Oyewusi.

Pasidalinti