Auksinė dovanėlė: Džokovičius „US Open“ pusfinalyje susitiks su 47 pasaulio rakete

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Novakas Džokovičius (Scanpix nuotr.)

Į pirmą vietą ATP reitinge sugrįšiančiam Novakui Džokovičiui atsivėrė nesunkus kelias į „US Open“ čempionato finalą.

Antradienio vakarą antroji pasaulio raketė 6:1, 6:4, 6:4 lengvai susidorojo su amerikiečiu Tayloru Fritzu ir 13 kartą karjeroje pateko į „US Open“ turnyro pusfinalį.

Tenisininkams tai buvo aštunta tarpusavio dvikova ir aštunta Džoko pergalė.

36-erių Serbijos tenisininkas yra vienintelis, kuriam šį sezoną pavyko pasiekti visų keturių „Didžiojo kirčio“ turnyrų pusfinalius.

Nugalėjus Fritzą, Džokovičiui atsivėrė lengvas kelias į „US Open“ finalą, nes pusfinalyje jį bandys testuoti tik 47-ą vietą ATP reitinge užimantis 20-metis Benas Sheltonas, keturiuose setuose patiesęs tautietį iš JAV Francesą Tiafoe (ATP-10).

Nieko gero Sheltonui nežada ir Džokovičiaus asmeninė statistika prieš JAV tenisininkus – nuo 2016 metų Vimbldono serbas laimėjo visas 30 akistatų prieš šios šalies atstovus.

Primename, jog Džokovičius į „US Open“ sugrįžo pirmą kartą po dvejų metų pertraukos. Pernai jis Niujorke negalėjo žaisti dėl nesutikimo skiepytis nuo COVID-19.

Tai reiškia, kad šiame „Didžiojo kirčio“ turnyre jam nereikia ginti nė vieno ATP reitingo taško, o tai jam kitą pirmadienį leis sugrįžti į pirmą vietą pasaulyje.

Kitą „US Open“ pusfinalį sudarys Daniilo Medvedevo/Andrejaus Rublevo ir Carloso Alcarazo/Alexanderio Zverevo porų nugalėtojai.

Pasidalinti