Auklėtinių energijos pasigedęs Čanakas: „Su vidutinėmis pastangomis atkrintamosiose nėra jokių šansų“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Roko Lukoševičiaus/BNS nuotr.

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai nesugebėjo išlaikyti mažajame „Betsafe-LKL“ finale įgautos persvaros. Juos Panevėžyje įveikę Vilniaus „Wolves“ išlygino serijos rezultatą.

Po rungtynių panevėžiečių komandos treneris Nenadas Čanakas akcentavo blogą komandos energiją bei psichologinį nusiteikimą. Treneris prisiėmė kaltę, kad nenuteikė komandos kautis nuo pirmų minučių.

„Sveikinimai „Wolves“, jie buvo geresni ir nusipelnė šios pergalės. Jei mes norime laimėti šią seriją, privalome nuo pradžių žaisti su energija. Tai šiandien buvo didžiausia mūsų problema. Žaidėme be energijos. Gynyboje lyg ir laikėmės taisyklių, bet nebuvome pakankamai geri ir greiti. Su vidutinėmis pastangomis atkrintamosiose nėra jokių šansų.

Negaliu sakyti, kad žaidėjai nenori. Jie nori, bet kažkodėl mes buvome psicholigiškai nepasiruošę. Tada tu esi lėtas. Žinai, ką daryti, bet vėluoji viena sekunde. Aš buvau krepšininkas ir juos suprantu. Bet tai yra mano darbas paruošti komandą geriau. Kad ji nuo pirmų minučių žaistų taip, kaip ketvirtajame kėlinuke.

Tada mes pademonstravome, kad galime būti geri gynyboje. Bet tada mes padarėme tris taktines klaidas gynyboje ir praleidome 7 taškus. Tai mums kainavo labai daug. Bet pralaimėjome ne dėl šių epizodų. Nuo pat pradžių mes nerungtyniavome taip, kaip norėtume.“

Trečiosios mažojo finalo serijos rungtynės „Twinsbet“ arenoje vyks sekmadienį.

Pasidalinti