Atnaujintame ESPN reitinge Buzeliui pranašaujamas penktas šaukimas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Matas Buzelis (Stopkadras)

Trečiadienį atnaujintame ESPN reitinge Matui Buzeliui žadamas penktasis šaukimas.

Jeigu scenarijus pasitvirtins, būsimas Lietuvos rinktinės narys nutūps blogiausioje NBA komandoje Detroito „Pistons“.

„Sunku nuspėti, ką naujokų biržoje pasirinks „Pistons“. Klubas šiuo metu ieško naujo krepšinio operacijų prezidento. Logiškiausia yra žvelgti į lengvojo krašto poziciją, kuri sujungtų penketą ir sustiprintų lankstumą gynyboje bei pataikymą iš toli.

Buzelis yra labai gero ūgio, turi daug sprogstamosios jėgos ir demonstruoja puikius pataikymo iš toli bei gynybos įgūdžius. Faktas, kad jam nereikia kamuolio, jog būtų naudingas, turėtų gundyti „Pistons“, – rašo ESPN.

Naujausią reitingą ESPN sudarė po „Draft Combine“ stovyklos, kurioje dalyvauti negalėjo keletas talentų iš užsienio, tebežaidžiančių atkrintamosiose Europoje.

Reitingą ESPN žurnalistai Jonathanas Givony ir Jeremy Woo sudarė pagal savo visų metų įžvalgas bei pokalbius su NBA skautais ir klubų vadovybių atstovais.

Sąraše atsidūrė ir LeBrono Jameso sūnus Bronny, kuriam žadamas 54-as šaukimas, priklausantis Bostono „Celtics“ komandai.

Primename, jog pirmoji birželio 27 d. vyksiančioje NBA naujokų biržoje rinksis Atlantos „Hawks“ komanda, antras šaukimas priklauso Vašingtono „Wizards“, trečias – Hiustono „Rockets“, ketvirtas – San Antonijaus „Spurs“, šeštasis – Šarlotės „Hornets“.

Pasidalinti