Atkrintamųjų pakartojime – kosminis Curry ir Sabonio pakartotas karjeros rekordas

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis sužaidė įspūdingas rungtynes, tačiau Sakramento „Kings“ ekipa patyrė pirmą pralaimėjimą.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį lietuvio atstovaujama ekipa namuose 114:122 krito prieš „Golden State Warriors“.

Būtent Steve’o Kerro auklėtiniai praeitą sezoną ir užbaigė pirmąsias „Kings“ atkrintamąsias po 16 metų pertraukos.

Sabonis šiąnakt pelnė 19 taškų, atkovojo 19 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 5 kamuolius. Pastarojoje statistikos grafoje lietuvis pakartojo asmeninį rekordą.

Dvigubą dublį 27-erių lietuvis rinko ir pirmosiose rungtynėse prieš Jutos „Jazz“.

Nugalėtojų gretose kosmines rungtynes sužaidė Stephenas Curry, per 34 minutes suvertęs 41 tašką (7/9 dvit., 7/10 trit., 6/6 baud.), atkovojęs 4 kamuolius bei išdalijęs tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Kings“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir De’Aaronas Foxas, surinkęs 39 taškus. Praeito sezono Eurolygos MVP Saša Vezenkovas pridėjo 12 taškų.

Dar likus 4 minutėms iki mačo pabaigos „Warriors“ pirmavo 115:100, tačiau tuomet „Kings“ spurtavo 12:2 ir atsilikimą sumažino iki 5 taškų. Visgi tuomet Curry pelnė 5 taškus iš eilės ir lemiamo spurto Mike’o Browno auklėtiniams surengti nepavyko.

„Kings“ krepšininkams tai buvo pirmas pralaimėjimas, „Warriors“ – pirma pergalė.