Atkrintamosiose – aukščiausia pavara: Brazilija pirmajame kėlinyje suvarpė korėjiečius

Pasaulio čempionato favorite laikoma Brazilijos rinktinė jai klijuojamą etiketę patvirtino atkrintamosiose.

Pirmadienio vakarą Tite auklėtiniai 4:1 sutriuškino Pietų Korėjos futbolininkus.

Visus savo įvarčius brazilai mušė pirmajame kėlinyje: 7 min. Gražiu smūgiu tarp varžovų pasižymėjo Vinicius, 13 min. Vienuolikos metrų baudinį realizavo Neymaras, 3 įvartį 29 min. Po gražaus derinio mušė Richarlisonas, o 36 po Viniciuso perdavimo mušė Lucas Paqueta.

Pirmajame kėlinyje reikalus sutvarkę brazilai įpusėjus antrajam leido japonams vienu metu užgulti savo vartus. To rezultatas – meistriškas Seung-Ho Paiko smūgis iš už baudos aikštelės ribų 76 min.

Tai buvo antras kartas Brazilijos rinktinės istorijoje, kai ji pirmajame kėlinyje pasaulio čempionate mušė keturis įvarčius. Pirmą sykį brazilai tą pasiekė 1956 metų pasaulio čempionate.

Šis pasiekimas Tite leido antrajame kėlinyje išleisti Katare kol kas dar nepasirodžiusius futbolininkus. Brazilija tapo pirmąja rinktine istorijoje, pasaulio čempionate leidusi pasireikšti 26 futbolininkams.

Po pergalės Brazilijos rinktinė plakatu pagerbė su vėžiu kovojantį legendinį šalies futbolininką Pele.

Ketvirtfinalyje brazilai susitiks su kroatais, kurie po baudinių serijos palaužė Japoniją.