Atėnuose prisistatęs Brownas: „Atvykau, kad komandos draugus padaryčiau geresniais“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Lorenzo Brownas (Scanpix nuotr.)

Atėnų „Panathinaikos“ klubas netrukus oficialiai turėtų paskelbti apie įspūdingą komandos naujoką. Lorenzo Brownas jau atvyko į Atėnus, kur artimiausiu metu padės parašą ant sutarties su Eurolygos čempionais.

Medicininį patikrinimą Graikijos sostinėje netrukus praeisiantis krepšininkas atskleidė savo orisijungimo prie PAO motyvus.

„Ši komanda turi labai daug talento. Užkelti dideli lūkesčiai. Tas pats su manimi – esu talentingas ir sau keliu aukštus lūkesčius. Noriu laimėti titulus su „Panathinaikos“, noriu triumfuoti Europoje. Esu daug pasiekęs, o tai yra mano kitas karjeros tikslas.“

Du pastaruosius sezonus Ispanijos pasą turintis Brownas rungtyniavo Tel Avivo „Maccabi“ ekipoje. Šiame sezone jis rinko po 13,2 taško, 6,1 rezultatyvaus perdavimo ir 13,1 naudingumo balų.

Įžaidėjas tikino, kad neturi minčių būti komandos lyderių bei pasidalino mintimis apie naujajį savo trenerį Erginą Atamaną.

„Darysiu viską, ko manęs prašys. Neatvykau čia būti geriausiu žaidėju. Atvykau, kad komandos draugus padaryčiau geresniais. Atamanas yra kažkas įspūdingo. Dirbau su puikiu treneriu Kattashu, o dabar būsiu pas vieną geriausių Europos strategų.“

Pasidalinti