Atamano priešakyje – aukščiausi tikslai: „Nėra nieko neįmanomo“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Erginas Atamanas (Panathinaikos nuotr.)

Specialiai naujų Atėnų „Panathinaikos“ marškinėlių pristatymui skirtojo spaudos konferencijoje vyriausiasis komandos strategas Erginas Atamanas teigė, jog sau ir ekipai kelia aukščiausius tikslus.

Naujieji PAO marškinėliai pirmadienį pristatyti legendiniame Akropolio muziejuje.

Būtent legendinis Atėnų Akropolis artėjantį sezoną ir bus atvaizduotas PAO atributikoje, o istorinis Graikijos ir pasaulio simbolis, pasak Atamano, įkvepia siekti aukščiausių tikslų.

„Nėra nieko neįmanomo. Todėl čia ir esu. Turime didelių lūkesčių. Būti Akropolio muziejuje yra didelė garbė, iki šiol dar neturėjau progos čia apsilankyti. Ši vieta turi labai ilgą istoriją. Akropolis yra ne tik Atėnų, bet ir viso pasaulio simbolis.

Nekantrauju pradėti dirbti su klubo prezidentu ir kitais darbuotojais. „Panathinaikos“ yra didžiausia sporto organizacija Graikijoje. Šie marškinėliai yra pirmieji su Akropolio simboliu, o tai yra labai didelė atsakomybė“, – kalbėjo Atamanas.

Spaudos konferencijoje sudalyvavo ir iš Pirėjo „Olympiacos“ į skirtingas barikadų puses peršokęs Kostas Sloukas.

„Esu apstulbęs būdamas čia. Ši diena yra labai ypatinga. Tai, jog Akropolio simbolika atsiras ant „Panathinaikos“ marškinėlių, yra istorinis įvykis. Tikiuosi, kad šie marškinėliai įkvėps komandą ir atneš mums sėkmę“, – teigė gynėjas.

Pasidalinti