Naują įspūdingu biudžetu pažymėtą erą pradedanti Vilerbano ASVEL pristatė Tony Parkerį, kaip naująjį komandos vyriausiąjį trenerį, o pastarasis, savo ruožtu, pranešė apie pirmuosius penkis komandos naujokus.
Parkeris patvirtino tai, apie ką krepšinio pasaulyje jau kalbama kelias savaites – pastarųjų dviejų sezonų Kauno „Žalgirio“ vedlys šias pareigas kitame sezone eis ASVEL komandoje.
Taip pat Parkeris vietos žiniasklaidai atskleidė, kad komandai atstovaus ir Danielis Theisas, Armony Brooksas, Nickas Weileris-Babbas ir Bothas Gachas.
„Labai norėjau žaidėjo, aplink kurį būtų galima kurti komandą, o Francisco buvo mano sąrašo viršūnėje. Jis iš tikrųjų turi tą prancūzišką DNR. Tiesiog neįtikėtina, kad mums pavyko jį įtikinti prisijungti.
Danielio (Theiso) pasirašymas mums yra be galo svarbus. Jis atsineša milžinišką patirties bagažą, o tai visiškai pakeičia atmosferą komandos rūbinėje.
Su Brooksu pasirašėme sutartį kaip su vienu geriausių gynėjų Eurolygoje. Taip pat galutinai sudėliojome taškus ir užbaigėme sandorius su Nicku Weiler-Babu bei Bothu Gachu“, – bendraudamas su „L’Equipe“ kalbėjo naujasis ASVEL strategas.
Eurolygos gerbėjams mažiau žinomas galėtų būti Bothas Gachas. Tai pastarajame sezone su Breso Burgo JL Europos taurėje triumfavęs atakuojantis gynėjas iš Pietų Sudano. Europos taurėje jis rinko po 13,5 taško ir 3,5 sugriebto kamuolio, o tritaškius realizavo 41,6 proc. taiklumu.