ASVEL pratęsė sutartį su De Colo ir pasikvietė patyrusį centrą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
LDLC ASVEL X nuotr.

Vilerbano ASVEL pasikvietė į komandą Eurolygos patirties turintį 32 metų Tariką Blacką, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis bei išsaugojo veteraną Nando De Colo.

ASVEL apie Blacko prisijungimą prie ekipos paskelbė socialiniame tinkle X.

Su Blacku ASVEL pasirašė vienerių metų sutartį. Praėjusiame sezone aukštaūgis rungtyniavo Italijoje, Emilijos „Redžo UnaHotels“ komandoje ir rinko po 8,2 taško, 4,5 atkovoto kamuolio ir 8,5 naudingumo balo.

37–erių Nando De Colo praeitame sezone Eurolygoje rinko po 12,2 taško, 1,8 atkovoto kamuolio, 4,1 rezultatyvaus perdavimo ir 13,7 naudingumo balo. Prancūzas pasirašė dvejų metų sutartį su Vilerbano ekipa, vadinasi, pasibaigus kontraktui gynėjui bus 39–eri.

Krepšininkas anksčiau patvirtino, kad jo kitas kontraktas bus paskutinis ir pridūrė, jog po Paryžiaus olimpinių žaidynių baigs karjerą ir nacionalinėje komandoje. Gynėjas yra antras rezultatyviausias (4,481) ir naudingiausias (5,054) visų laikų Eurolygos žaidėjas.

2023/2024 m. sezonas ASVEL komandai buvo nuviliantis. Prancūzai Eurolygoje liko priešpaskutiniai, o vietiniame čempionate pusfinalyje nusileido Paryžiaus komandai serijoje 2:3.

Vilerbaną tarpsezoniu papildė Shaquille’as Harrisonas, Admiralas Schofieldas ir Nealas Sako.

Pasidalinti